Zespół

lukasz-lewandowski_www Łukasz Lewandowski – Reżyser
Uznany i nagradzany aktor filmowy, teatralny i dubbingowy (absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie), reżyser dubbingu, słuchowisk radiowych, spektakli teatralnych, wykładowca Akademii Teatralnej. Obecnie aktor Teatru Studio w Warszawie. Współpracował m.in. z K.Dejmkiem, T.Bradeckim, J.Grzegorzewskim, M.Prusem, K.Kutzem, J.Englertem. Nagrody: wyróżnienie Jury II na XVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (dyplom aktorski), Feliks Warszawski za sezon 2010/2011 w kategorii: Najlepsza drugoplanowa rola męska, nagroda za najlepszą rolę męską na IV Międzynarodowym Festiwalu „Boska Komedia” w Krakowie.
aleksandra-walusiak_www Aleksandra Walusiak – Asystent reżysera/Amhiel (II obsada)
Aktorka, wokalistka. Absolwentka Policealnego Studium Aktorskiego w Olsztynie (2011), absolwentka Laboratorium Meisnera (2015), dwukrotna uczestniczka warsztatów PTwM organizowanych przez Teatr Polski w Moskwie. Współpracowała między innymi z C. Ilczyna i T.Podsiadło. Autorka i wokalistka recitalu „Prosta historia”.
sylwia-kaczmarek_www Sylwia Kaczmarek – Dziewczyna
Aktorka, założycielka i instruktorka aktorów w warszawskim Laboratorium Meisnera oraz Furness-Kaczmarek Studio w Londynie, reżyser. Wykształcona w Londynie, przy wsparciu PISF: Diploma in Speech and Drama (2009 Trinity Guildhall, Giles Forman Centre (2008-2009), The Actors Temple (2009-2010). Naucza od 2012 r., pracuje pod mentoringiem Simona Furness (wykładowca Actors Temple i Furness-Kaczmarek Studio). Swój czas dzieli pomiędzy Wielką Brytanię i Polskę. Współpracowała z G.Jarzyną, K.Warlikowskim, J.Józefowiczem, J.Novoa. Jej projektem autorskim jest Instalacja Filmowa „HOMO GEMINUS”, która pokazywana była w Londynie, Wiedniu i Piestanach.
judyturan_www Judy Turan – Amhiel
Aktorka, artcoach, instruktorka techniki Sanforda Meisnera. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (mgr anglistyki, 2007), Warszawskiej Szkoły Filmowej (wydział aktorski, 2008), dyplomowana aktorka dramatu ZASP (2008), Laboratorium Meisnera oraz kursów w The Actors Temple i London Group Theatre (2013-2015). Zagrała w kilkudziesięciu sztukach teatralnych. Współpracowała między innymi z G.Jarzyną, P.Passinim, A.Glińską, K.Rogulskim i M.Ślesickim. Nagrody: Nagroda specjalna Le Coup de Coeur na festiwalu teatralnym Avignon OFF 2009, spektakl Fin de… Wyróżnienie na Festiwalu Korczaka 2015 w T. Powszechnym w Warszawie za kreację aktorską w spektaklu THE HIDEOUT/Kryjówka w reż. P. Passiniego.
marcin-zarzeczny_www Marcin Zarzeczny – Beatiel
Aktor, teatrolog, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, Państwowego Studium Aktorskiego przy Teatrze Jaracza w Olsztynie, uczestnik Pracowni Podejrzanych Praktyk Teatralnych Teatru Powszechnego w Warszawie. Obecnie aktor T. Polskiego w Szczecinie, współpracował m.in. z Teatrem Dramatycznym w Wałbrzychu, Ludowym w Krakowie, InVitro w Lublinie oraz warszawskimi: Na Woli, Wytwórnia, Komedia, Capitol. Autor i wykonawca głośnego monodramu pt. “Zwierzenia Bez/robotnego Aktora” wystawianego ponad 80 razy w Polsce, Niemczech, Islandii, Indiach i Iranie. Nagrody: Zdobywca wielu nagród aktorskich w Polsce (Lublin, Gdańsk, Częstochowa) oraz zagranicą (Niemcy i Albania).
gabriela-calun-001 Gabriela Całun – Dziewczyna (II obsada)
Aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa.  Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim WSKiMS im. Giedroyca w Warszawie w roku 2012, obecnie kształci się w Laboratorium Meisnera w Warszawie i The Actors Temple w Londynie.  Filmy z jej udziałem zostały zauważone na międzynarodowych festiwalach filmowych: „The Keeper” reż. A. Polkovich (Oficjalna Selekcja – California Women’s Film Festival 2015), „Alvethor” reż. P. Kryza
(Nagroda Główna Jury – Sundance Channel Short  Film Festival 2015).
simon-rivers-portret Simon Rivers – Beatiel (UK Tour)
Simon jest absolwentem Royal Academy of Dramatic Art (2007). Od tego czasu pracował z wieloma wysoko cenionymi aktorami, występując na scenie w The Globe, West Yorkshire Playhouse oraz Theatre Royal Stratford. W lutym 2011 roku objął powracającą rolę w serialu BBC “Lekarze”. Teatralny dorobek Simona obejmuje również “Wipers” (Curve Theatre), “Dr Faustus” (Present Moment Theatre), “The Charming Man” (Theatre 503), “Where’s My Desi Soulmate” (Rifco Arts).

Autor: Robert Brutter
Scenografia: Wojciech Kaj Rygalski
Projekt plakatu: Jaime Nieto
Reżyser światła: Sebastian Klim
Scenografia: Wojciech Kaj Rygalski
Kostiumy: Solar


Manager Projektu Pl: Kinga Zawal-Adamas
Producent UK Tour: Akua Obeng – Frimpong/Kind Productions
Tłumaczenie na angielski: Sylwia Kaczmarek, Stanisław Sygitowicz
Edytor tekstu angielskiego: Geraldine Brennan

Producent: Fundacja Act 4 Art im. Meisnera